Peeling kawitacyjny + ultradźwięki

Peeling kawitacyjny + ultradźwięki

Medycyna Estetyczna Rzeszów

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który polega na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Zabieg ten, usuwający zanieczyszczenia oraz martwee komórki, jest zarówno bezpieczny jak i bezbolesny. Jest systemem służącym do głębokiej pielęgnacji skóry oraz jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny oddziałuje na skórę poprzez przyjemne, naturalne wibracje.
Użycie urządzenia pomaga głęboko zregenerować skórę poprzez szybkie i efektywne jej odnowienie jak również oczyszczenie na dużej głębokości. Rezultatem zabiegu jest odnowiona i odświeżona skóra.
Peeling kawitacyjny wykonany w naszym Centrum Medycyny Estetycznej pozwali na dogłębne usunięcie nadmiaru sebum z porów skóry i mieszków włosowych oraz pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii powodujących problemy skórne.
Natomiast oczyszczenie porów pozwoli na zdecydowanie wydajniejszą wymianę jonów oraz natlenienie skóry, co pozwoli przygotować skórę do innych kosmetycznych zabiegów.
Peeling kawitacyjny może być zastosowany nawet do bardzo wrażliwej i delikatnej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek. Może być także stosowany jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry z problemami trądziku oraz bardzo przetłuszczającej się.
Zabieg ten nasi specjaliści medycyny estetycznej przeprowadzić mogą zarówno na twarzy, jak też na dekolcie oraz plecach.
Spektakularne efekty możemy uzyskać łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą – ultradźwiękami. Fale ultradźwiękowe z urządzenia masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb skóry właściwej.

Efekty zabiegu:

  • głębokie oczyszczenie skóry
  • zdecydowane ujędrnienie tkanek – dzięki mikromasażowi
  • może być dobrą metodą leczenia trądziku
  • usunięcie martwych komórek oraz zaskórników
  • pobudzenie metabolizmu komórkowego
  • widoczne rozjaśnienie skóry

Jeśli chcesz umówić się na wizytę w Centrum Medycyny Estetycznej Anti-Age Rzeszów – kliknij tutaj