Radiofrekwencja

Radiofrekwencja czyli tak zwany lifting bez skalpela to światowej klasy zabieg w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy oraz usuwania zmarszczek, dający rewelacyjne efekty!
Choć zabieg znany jest już od dobrych kilku lat, stale cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.
Zabiegi Radiofrekwencji wykonywane są niezależnie od wieku klientek. Warto podkreślić, że sam zabieg jest bardzo bezpieczny i przyjemny, nieiniekcyjny, bezbolesny i daje natychmiastowe efekty.
Klientki są niemalże zakochane w efektach Radiofrekwencji, ponieważ z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie ogólnej kondycji skóry.
Same efekty zabiegu utrzymują się stosunkowo długo, ale poszczególny czas uwarunkowany jest już wiekiem Klientki.
Do 40 roku życia efekty utrzymują się 3–4 lata, powyżej 40 roku do 2 lat a powyżej 60 roku życia do 12 miesięcy.

W dobie kosmetyków naturalnych, RF jest odpowiedzią na zabiegi chirurgiczne, których wykonuje się już coraz mniej.
Warto podkreślić, że ogromną przewagą nad takimi zabiegami jest całkowite bezpieczeństwo, gdzie podczas zabiegu przy użyciu skalpela i rozcięciu skóry może dojść do uszkodzenia nerwów twarzowych co niestety grozi paraliżem. Po zabiegu RF nie przechodzimy okresu rekonwalescencji, twarz nie ma zaczerwienienia, ani opuchlizny, jest to również bardzo istotne, ponieważ umożliwia bezpośredni powrót do codziennych obowiązków.

Zabiegi Radiofrekfencji świetnie działają także na twarze po operacjach plastycznych. Mówiąc w skrócie, po operacji skóra jest jedynie naciągnięta, a więc cieńsza. Rf poprawia strukturę takiej skóry, powoduje zwiększenie jej gęstości.

Ważne wskazówki

Dzień przed zabiegiem zalecane jest wypicie 1,5 – 2,5 l wody. Pomoże to głęboko nawilżyć skórę, co zaskutkuje większą zawartością cząsteczek wody. W trakcie zabiegu cząsteczki wody ocierają się o siebie wywołując zwiększone ciepło w tkankach co ma zasadniczy wpływ na rewelacyjne efekty zabiegu.Zabieg Rf w znacznym stopniu zmniejsza przebarwienia na skórze, co jest już widoczne po pierwszym zabiegu. Zabiegi wykonywane są jeden, dwa razy w tygodniu w serii 5–10. Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru i wynosić może od 20 min do 1 godz. 

Efekty radiofrekwencji

  • podniesienie owalu twarzy i podbródka
  • ujędrnienie struktury skóry
  • spłycenie głębokich zmarszczek
  • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
  • odbudowa kolagenu
  • terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka
  • znaczne zmniejszenie przebarwień
  • redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Sprawdź pozostałe zabiegi

Oxybrazja

Oxybrazja zwana także oxyaquabrazją jest najnowszą i najbardziej skuteczną metodą odmładzania i regeneracji skóry w medycynie estetycznej.

Dowiedz się więcej

Peelingi lekarskie

Peelingi lekarskie Peelingi chemiczne są jednym z najbardziej wszechstronnych zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w naszym rzeszowskim centrum. Stosować je możemy…

Dowiedz się więcej