Maximus by Pollogen

Maximus to urządzenie które wykorzystuje dwie opatentowane technologie TriLipo RF oraz TriLipo DMA, dzięki nim działamy jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze właściwej, tkance tłuszczowej oraz mięśniach.
Urządzenie działa na zasadzie podgrzania skóry właściwej, skracając włókna kolagenowe oraz stymulując produkcje nowych.

U pacjentek, które mimo stosowania ćwiczeń, diety maja problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak brzuch boczki, bryczesy, pośladki, ramiona i nad kolanami świetnie sprawdzi się zabieg z wykorzystaniem dwóch technologii TriLipo RF (trójpolarna fala radiowa) oraz TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni) jakim jest Maximus.
Urządzenie działa nam zarówno na poziomie skóry i tkanki tłuszczowej jak i na poziomie mięśni – redukuje obwód obszaru zabiegowego, cellulit oraz przywraca skórze elastyczność i napięcie.

Technologia TriLipo RF

Jest to kombinacja dwóch fal – radiowej monopolarnej i radiowej bipolarnej.
Dzięki użyciu jednej elektrody dodatniej i dwóch elektrod ujemnych, ładunki podczas przepływu zamieniają się ze sobą miejscami, wchodząc w tkankę jak wir, intensywnie koncentrując się na miejscu, w którym znajduje się głowica.

Podczas pracy następuje moce podgrzanie tkanki tłuszczowej oraz skóry właściwej z jednoczesną ochroną warstwy naskórkowej.

Technologia TriLipo DMA

DMA stymuluje mięśnie powodując ich skurcz. Skurcz mięśnia następuje po całej jego powierzchni nie tylko na przyczepach – działanie zbliżone do strechingu, dzięki czemu wysmuklamy mięsień. Skurcze warstwy mięśniowej wypychają komórki tłuszczowe ku powierzchni. Przyspieszony drenaż uwolnionego ciekłego tłuszczu jest efektem jednoczesnego przyłożenia ciśnienia na wewnętrzną i zewnętrzną warstwę tłuszczu. Na twarzy stosujemy technologie DMA jedynie na policzkach i podbródku. Jest to bezpieczna nieinwazyjna alternatywa dla liftingu twarzy.

Dzięki tej metodzie mozemy cieszyc się natychmiastowym i długotrwałym efektem:

  • redukcji tkanki tłuszczowej
  • modelowania twarzy
  • tonizaja mięśni
  • redukcja cellulitu
  • liftingu skóry

Sprawdź pozostałe zabiegi

Hifu 3D

Hifu 3D Technologia ta jest precyzyjną sfokusowaną i skoncentrowaną wiązką fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości pozwalająca dotrzeć do…

Dowiedz się więcej

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg polegający na trwałym usunięciu tkanki tłuszczowej, redukujący miejscowo nagromadzony tłuszcz oraz modelujący sylwetkę. Zabieg…

Dowiedz się więcej

Maximus

Maximus by Pollogen działa na zasadzie podgrzania skóry właściwej, skracając włókna kolagenowe oraz stymulując produkcje nowych.

Dowiedz się więcej