Plasma Light Lift

Plasma Light Lift

Plasma Light Lift to generator plazmy. Pomiędzy glowicą urządzenia a skórą pacjenta powstaje wiązka plazmy, która w kontrolowany sposób odparowuje naskórek(sublimacja). Świetnie nadaje się do liftingu powiek, w zależności od stopnia zwiotczenia skóry efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu.

Plasma pozwala nam zniwelować pierwsze oznaki starzenia, działa w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry właściwej. Po zabiegu u pacjenta pojawiają się malutkie strupki(efekt sublimacji), które po pewnym czasie odpadają- bez ryzyka infekcji.

Działanie:

Urządzenie wytwarza plazmę- czyli zjonizowaną materię w której znaczna część cząsteczek jest naładowana elektrycznie(ładunki dodatnie i ujemne) o stanie skupienia przypominającym gaz. Do zabiegów używa się wiązki plazmy działającej między głowicą urządzenia a skórą pacjenta. Działa na zasadzie sublimacji(odparowania) naskórka- bez naruszania skóry właściwej.

Cechy:

Najnowsza technologia plazmy, umożliwia nam bezpieczne, wygodne i szybkie korzystanie z urządzenia.Regulacja mocy wyjściowej – za pomocą pięciostopniowej skali możemy precyzyjnie usunąć zmiany na skórze dzięki czemu leczenie jest precyzyjne i efektywne. Działając na naskórku unikamy krwawienia bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek na granicy skóry właściwej. Dzięki technologii jonów elektrycznych nie odczuwamy przepływu prądu elektrycznego w trakcie zabiegu.

Zastosowanie:

  • lifting powiek(blefaroplastyka)
  • lifting skóry okolicy oka i ust
  • redukcja zmarszczek
  • przebarwienia
  • angioma(naczyniaki)
  • usuwanie znamion skórnych: plamy soczewicowate, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, rogowacenie słoneczne, włókniaki, kurzajki, kępki żółte, usuwanie tatuażu, leczenie blizn potrądzikowych i rozstępów.