Nieoperacyjny lifting twarzy nićmi PDO

Nieoperacyjny lifting twarzy nićmi PDO

Medycyna Estetyczna Rzeszów

PDO – polidioksanon, to mocne sztuczne włókno, składające się z jednego lub dwóch skręconych włókien. Włókna te po jakimś czasie rozpuszczają się w tkankach pacjenta. Włókno to jest w pełni bezpieczne dla organizmu, stymuluje u pacjenta produkcję kolagenu, elastyny oraz także kwasu hialuronowego.

Lifting twarzy nićmi PDO wykorzystuje naturalne występujące linie napięcia skóry – zasada działania jest więc podobna jak przy liftingu chirurgicznym. Dzięki użyciu nici możemy ograniczyć także siłę mięśni mimicznych twarzy pacjenta uzyskując dzięki temu widoczny efekt zbliżony do działania toksyny botulinowej.

Po wszczepieniu, w naszym rzeszowskim centrum medycyny estetycznej, pod skórę nici PDO podnoszą opadnięte tkanki, dając efekt bardzo mocnego liftingu. Zaraz po zabiegu widoczny jest efekt wygładzenia zmarszczek oraz poprawiony zostaje kontur twarzy. W czasie 14 dni od wykonanego zabiegu produkowany jest nowy kolagen, odpowiedzialny za poprawę napięcia i podwyższenie jędrności skóry . Efekt jest jest długotrwały jak również spektakularny.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia liftingu twarzy nićmi PDO:

  • Stany zapalne lub alergiczne skóry
  • Choroby układu immunologicznego
  • Padaczka
  • Choroby psychiczne
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
  • Leczenie antykoagulantami

 

Jeśli chcesz umówić się na wizytę w Centrum Medycyny Estetycznej Anti-Age Rzeszów – kliknij tutaj