Intensywne odmładzanie skóry wokół oczu bioaktywnym zabiegiem BOTOLIFT

Intensywne odmładzanie skóry wokół oczu bioaktywnym zabiegiem BOTOLIFT

Skóra wokół oczu jest delikatniejsza i cieńsza niż skóra pozostałych części twarzy. Jej grubość nie przekracza nawet pół milimetra. Dlatego obszar ten jest szczególnie podatny na powstawanie zmarszczek mimicznych.
Wraz z upływem czasu pojawiają się pierwsze oznaki starzenia – skóra robi się bardziej wiotka, traci swą jędrność, co prowadzi do powstawania tzw. kurzych łapek. Wówczas z pomocą może przyjść bioaktywny zabieg odmładzania skóry wokół oczu BOTOLIFT. Rozwiązanie to z wielkim powodzeniem wykorzystywane jest zarówno i kosmetologii, jak i medycynie estetycznej.

Na czym polega bioaktywny zabieg BOTOLIFT?

Bioaktywny zabieg BOTOLIFT charakteryzuje się właściwościami bardzo intensywnie odmładzającymi i niwelującymi powstające wokół oczu, wraz z upływem czasu, niedoskonałości. Głównym celem zabiegu jest zapobieganie skutkom, które niesie za sobą biologiczne starzenie oraz fotostarzenie się skóry.

BOTOLIFT to wysokiej jakości bioaktywny zabieg. Jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Zapewnia szybko widoczne efekty odmłodzenia skóry w okolicach oczu. Spłyca powstałe zmarszczki mimiczne, eliminuje cienie oraz nieestetyczne „wory” pod oczami, a także poprawia ogólną strukturę skóry. Odpowiednie wykonanie bioaktywnego zabiegu pozwala osiągnąć rezultaty, które są porównywalne do ostrzyknięć wykonanych z użyciem jadu kiełbasianego, potocznie zwanego botoxem.

Odzyskanie młodzieńczego spojrzenia jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii BOTOLIFT, która wykorzystuje wiele aktywnych substancji aktywnych. Charakteryzują się one właściwościami odmładzającymi oraz wpływającymi na procesy starzenia zachodzące w skórze.

Jednym ze składników aktywnych jest jad żmii. Już nasi przodkowie doskonale zdawali sobie sprawę z jego właściwości. Jad żmii znany jest ze swego pozytywnego wpływu na polepszenie procesów metabolicznych oraz właściwości leczniczych. Ponadto substancjami aktywnymi są m.in.: boto-peptydy, kwas laktobionowy, kwas liponowy oraz melatonia. Boto-peptydy łącząc się z innymi substancjami, aktywnie wpływają i niwelują wszelkie procesy biologicznego starzenia i fotostarzenia zachodzące w skórze. Charakteryzują się właściwościami wygładzającymi i odbudowującymi.

Czas trwania bioaktywnego zabiegu BOTOLIFT to ok. 35 minut. Zalecane jest powtórzenie go, w zależności od potrzeb, od 6 do 10 razy.

Korzyści bioaktywnego zabiegu BOTOLIFT

Bioaktywny zabieg BOTOLIFT niesie za sobą wiele pozytywnych zmian. Wśród nich wyróżnić należy:

  • długotrwały efekt wygładzenia i wypełnienie nawet głębokich zmarszczek
  • rezultaty widoczne natychmiast
  • przywrócenie napięcia i jędrności skóry
  • eliminacja uciążliwych cieni oraz opuchnięć pod oczami
  • przywrócenie napięcia mięśni twarzy
  • efekt intensywnego nawilżenia
  • poprawa struktury skóry okolicy oczu
  • zniwelowanie oznak zmęczenia
  • ożywienie mikrocyrkulacji krwi

Przeciwwskazania do zabiegu

Bioaktywnego zabiegu BOTOLIFT nie powinno stosować się na skórę podrażnioną i uszkodzoną, skórę alergiczną, po wcześniejszym zabiegu chirurgicznym wykonywanym na obszarze twarzy w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy, podczas ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku występowania ciężkiej postaci trądziku.