Dermapen

Dermapen

Medycyna Estetyczna Rzeszów

Zabieg ten przeprowadzany w naszym Centrum Medycyny Estetycznej polega na wstrzyknięciu składników aktywnych stosowanych w mezoterapii do naskórka i skóry właściwej dzięki systemowi pulsujących igieł. Dzięki działaniu czynników wzrostu pochodzenia płytkowego stymuluje fibroblasty. Powstałe mikrourazy dzięki naturalnej zdolności organizmu do samoregeneracji zwiększają produkcję kolagenu
oraz elastyny.

Dermapen – zastosowanie:

  • terapia skóry z oznakami starzenia i fotostarzenia,
  • redukcja blizn – w tym blizny potrądzikowe,
  • niwelowanie rozstępów,
  • zmniejszanie porów,
  • zapobieganie łysieniu.

 

Przebieg zabiegu:

Miejsce wybrane do przeprowadzenia zabiegu dezynfekujemy a następnie aplikujemy krem znieczulający. Ustawiamy odpowiednią głębokość wkłuć w zależności od wybranego obszaru skóry. Następnie na skórę nanosimy preparat i wykonujemy mikronakłucia za pomocą urządzenia.

Po przeprowadzonym zabiegu pacjent może odczuwać lekkie pieczenie oraz gorąco. Następnego dnia skóra może być lekko różowa i napięta. Po kilku dniach po zabiegu może wystąpić delikatne złuszczanie naskórka.

Efekty zabiegu:

Nasi specjaliści medycyny estetycznej radzą wykonać całą serię zabiegów, jednakże już po pierwszym zabiegu skóra jest dużo bardziej jędrna, napięta i bardziej elastyczna. Zdecydowanie poprawia się struktura i kolor skóry.
Ilość zalecanych zabiegów zależna jest od problemów skóry oraz jej kondycji.

Przeciwwskazania:

Stany zapalne, alergiczne oraz choroby nowotworowe skóry
Choroby układu immunologicznego,
Ciąża i okres laktacji

Jeśli chcesz umówić się na wizytę w Centrum Medycyny Estetycznej Anti-Age Rzeszów – kliknij tutaj